Akademia Rozwoju Iwona Mieczyńska

Akademia Rozwoju Iwona Mieczyńska

W obszarze przedsiębiorczości

Chcesz przegadać pomysł na biznes? Chcesz założyć firmę a nie wiesz, jak to zrobić? Zastanawiasz się jak rozwinąć szybciej Twoją firmę?

Podczas konsultacji 60-90 minutowych pomogę Ci w:

Analizie Twojego pomysłu na biznes.

Formalnościach przy zakładaniu firmy.

Tworzeniu strategii rozwoju Twojej firmy.

Zdobyciu dofinansowania na własną działalność.

Analizie i diagnozie Twojego biznesu.

Do każdej konsultacji online przygotowuję się indywidualnie na podstawie przekazanych przez Ciebie informacji. Sama konsultacja trwa ok. 60 -90 minut podczas, których otrzymujesz rekomendacje dotyczące działań Twojej firmy. Otrzymasz również sugestie zmian, propozycje kierunków działania. Podczas tych konsultacji zgłębiamy najistotniejsze strategicznie i biznesowe kwestie. Po konsultacji otrzymasz mailowe podsumowanie żeby zrealizować wszystkie założenia i ustalenia.

CYKL KONSULTACJI.

W zależności od potrzeb, moi klienci korzystają również z cykli konsultacji, które pozwalają na dodanie elementów edukacyjnych oraz warsztatowej pracy. Otrzymujesz wtedy również bieżące wsparcie w swoich działaniach. W takich przypadkach liczba i cena konsultacji ustalana jest indywidualnie.

MASTERMIND.

Jeśli chcesz swój biznes wznieść na wyższy poziom, dołączenie do grupy MASTERMIND jest najlepszą metodą pracy.

Jest to mała grupa osób (właścicieli biznesów) spotykających się regularnie w celu niesienia wspólnej pomocy, dawania rad, motywowania się i przedstawiania swoich talentów pozostałym członkom grupy, by łatwiej i szybciej pomóc im i sobie w rozwoju biznesowym.  Płacisz za miesiąc lub za rok, a ceny są ustalane w zależności od poziomu i intensywności spotkań. W tej opcji grupy programuję, uczę i prowadzę spotkania oraz sprawdzam wykonanie narzuconych Ci i grupie zadań.

Warto dołączyć do grupy MASTERMIND ponieważ, członkowie ustalają sobie wyzwania biznesowe i motywują się wzajemnie. Współpracują przy większych lub mniejszych projektach biznesowych. Dzięki mastermind nawiązują się istotne znajomości, które są świetnym partnerstwem oraz wspólną promocją. Członkowie poznają nowe strategie biznesowe, uczą się nowych technik sprzedaży lub promocji, itp. Zaczynają używać praktycznych narzędzi, a ich wiedza poszerza się o 180 stopni!