Akademia Rozwoju Iwona Mieczyńska

Akademia Rozwoju Iwona Mieczyńska

COACHING

Coaching to rozmowa ( sesja) trwająca 60-90 minut w trakcie, której udzielę Ci wsparcia w Twoim rozwoju. Spotykamy się w cyklu tygodniowym lub dwutygodniowym a częstotliwość naszych spotkań ustalamy optymalnie do celu, który chcesz osiągnąć.  Nasze spotkania będą odbywać się twarzą w twarz, telefonicznie lub przez komunikatory internetowe typu Skype w zależności od Twoich możliwości technicznych. Aby coaching miał sens najczęściej podpisuję kontrakt na 8-12 sesji. W zależności od ilości sesji przyznaję Ci rabat w wyniku, którego płacisz mniej za 1 sesję.  1-4 sesji 100%,    5-8 sesji 50%,   9-12 sesji 40% Oferuję Ci pełną dyskrecję i dokumentację coachingową, raporty z sesji, inne pisemne informacje zwrotne. Dzięki tym materiałom po zakończonym procesie zobaczysz progres swojego rozwoju. Za wykonaną usługę wystawiam fakturę abyś miała/ miał możliwość starać się o dofinansowanie swojego rozwoju.

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ INNEJ FORMY COACHINGU:

Są możliwe 1-2 sesje w trakcie pilnej potrzeby ( 60- 90 min za 250 zł). Mogę też spędzić z Tobą cały dzień pracując nad wieloma aspektami Twojego życia (  za 800 zł). Spędzę z Tobą cały dzień w Twoim miejscu pracy aby obserwować Twoje działania i udzielę Ci coachingowej informacji zwrotnej. Wspólnie przeanalizujemy twoje kompetencje i umiejętności.( za 800 zł)

Jeśli jesteś właścicielem firmy, prezesem, dyrektorem lub członkiem zarządu proponuję Ci Executive ( zarządczy) coaching. Są to spotkania, które mają na celu przyspieszenie Twojego rozwoju zawodowego. Wzmocnisz kompetencje przywódcze, przyspieszysz rozwój całej Twojej organizacji. Zwiększysz Twój wpływ na otoczenie i świat. ( 60- 90 min 450 zł)

Rozwiązaniem dla Ciebie i twojego zespołu jest coaching zespołowy. W czasie naszych spotkań wspieram Twój cały zespół wraz z jego liderem. Sesje prowadzę grupowo lub indywidualnie z poszczególnymi członkami  zespołu. Zwiększasz w ten sposób zaangażowanie w realizację wspólnych celów, poprawia się relacja w grupie, komunikacja oraz efektywność w zespole. ( 60- 90 min 450 zł)