Akademia Rozwoju Iwona Mieczyńska

Akademia Rozwoju Iwona Mieczyńska

W obszarze sprzedaży i budowania relacji

Marzysz by zostać sprzedawcą roku, super handlowcem o którego biją się największe firmy?

Chcesz by Twoi handlowcy koncentrowali się  na bardziej efektywnych i skutecznych  działaniach? Chcesz wiedzieć jak poradzić sobie z tym co nie działa – wysokie ceny, duża konkurencja, niechęć klientów do zakupu, organizacja procesów w firmie, przeciążenie celami sprzedażowymi.

Podczas 60-90 min konsultacji pomogę Ci:

Zaplanować rozmowy handlowe by klient był zadowolony a cele biznesowe osiągnięte,

Zbudować zaufanie klienta i skutecznie, efektywnie domykać sprzedaż,

Stworzyć dobrą ofertę i ją dobrze przedstawić klientowi,

Dotrzeć do odpowiedniej osoby decyzyjnej i przedstawić jej swoją ofertę,

Stworzyć strategię polegającą na podwyższeniu wartości sprzedawanego klientowi produktu lub usługi.

Skutecznie wpływać na swoją postawę.

Podczas konsultacji pokażę Ci sprawdzone podejście handlowe, które jest bardzo pożądane w kontaktach z dzisiejszym klientem. Nie czekaj zapisz się na konsultacje już dziś a porozmawiamy o nawiązywaniu kontaktów, umawianiu spotkań, finalizowaniu transakcji i zarabianiu pieniędzy. Po tej rozmowie nic już nie będzie takie jak było. Po naszym spotkaniu spojrzysz na sprzedaż kompleksowo i pozyskasz  lojalnych klientów,  utrzymasz relację, zdobędziesz rekomendacje i polecenia.

Do każdej konsultacji online przygotowuję się indywidualnie na podstawie przekazanych przez Ciebie informacji. Sama konsultacja trwa ok. 60 -90 minut podczas, których otrzymujesz rekomendacje dotyczące działań Twoich lub Twojej firmy. Otrzymasz również sugestie zmian, propozycje kierunków działania. Podczas tych konsultacji zgłębimy najistotniejsze strategicznie i biznesowe kwestie. Po konsultacji otrzymasz mailowe podsumowanie żeby zrealizować wszystkie założenia i ustalenia.

CYKL KONSULTACJI.

W zależności od potrzeb, moi klienci korzystają również z cykli konsultacji, które pozwalają na dodanie elementów edukacyjnych oraz warsztatowej pracy. Otrzymujesz wtedy również bieżące wsparcie w swoich działaniach. W takich przypadkach liczba i cena konsultacji ustalana jest indywidualnie.

Jeśli chcesz pogłębić swoją wiedzę i umiejętności zapraszam na organizowane przez Akademię Rozwoju IM szkolenia.

AKADEMIA HANDLOWCA       AKADEMIA MENEDŻERA       AKADEMIA LIDERA        AKADEMIA VISUAL THINKING         AKADEMIA BIZNESU