Akademia Rozwoju Iwona Mieczyńska

Akademia Rozwoju Iwona Mieczyńska

Trenerzy

Trenerzy

Iwona Mieczyńska

Iwona Mieczyńska

CEO| TRENER | COACH

Właścicielka i pomysłodawca Akademii Rozwoju IM. Zarządzanie, szkolenia, coaching, to świat, w którym świetnie się odnajduje i spełnia. Jako trener pracuje z młodzieżą, studentami, osobami powracającymi na rynek pracy. Prowadzi coaching biznesowy dla menedżerów i właścicieli firm.
Filantropka – chętnie udziela się społecznie wspierając Stowarzyszenie Centrum Promocji Ekorozwoju oraz Centrum Inicjatyw Lokalnych. Swoje kompetencje i doświadczenie wykorzystuje także w Akademii Przyszłości, gdzie kieruje zespołem wolontariuszy.
Prywatnie żona oraz mama, pasjonatka zdrowego stylu życia i ogrodniczka. Wolny czas spędza z rodziną w zaciszu ogródka choć lubi też czas sam na sam. Wtedy może zatopić się w rozmyślaniach, książce czy filmie.

 

Joanna Stoińska

Joanna Stoińska

PR SPECIALIST | SOCIAL MEDIA MANAGER | TRENER

Do zespołu dołączyła w 2020 roku. Pozytywnie zakręcona na punkcie budowania marki osobistej, treningu interpersonalnego oraz zarządzania sobą w czasie. Jak wielokrotnie powtarza: kompetencje miękkie, to kompetencje przyszłości. Interesuje się szeroko rozumianym pojęciem diversity i psychologią poznawczą. Z pasji do pisania i rozwoju prowadzi bloga rozwojowolifestylowego. Swoją wiedzą chętnie dzieli się podczas szkoleń i indywidualnych konsultacji.
Dodatkowo pracuje jako Lider i Koordynator
Regionalny Akademii Przyszłości oraz wolontariusz w Stowarzyszeniu mbU.
Prywatnie muzykoholiczka, kinomaniaczka oraz pasjonatka piłki nożnej. Lubi książki dotyczące
metod pracy nad sobą, które zmieniają sposób w jaki patrzymy na siebie i otaczający świat.

Monika Jarząb

Monika Jarząb

KEY ACCOUNT MANAGER| TRENER

Z firmą związana prawie od początku jej istnienia. Pełna pozytywnej energii, skrupulatna i ambitna. Posiada wieloletnie (20-letnie) doświadczenie na stanowiskach specjalistycznych i kierowniczych. Praktyk sprzedaży, negocjacji, obsługi klienta i prezentacji handlowych. Mimo wielu zajęć i zainteresowań znajduje czas na tworzenie biżuterii i działania społeczne. Od 2018 roku pracuje na rzecz Stowarzyszenia Wiosna, gdzie pełni dwie funkcje jednocześnie. Jako Lider zarządza 15osobowym zespołem, a jako wolontariusz pełni rolę osobistego Tutora dla dziecka.
Ciekawa świata i ludzi, uwielbia dalekie podróże, książki, dobrą kuchnię. W wolnej chwili amatorka-entuzjastka „4M” (miscela, macinazione, macchina, mano).
Aktywnie spędza czas z rodziną i znajomymi: zwiedza nowe miejsca, uczestniczy w spływach kajakowych, jeździ na rowerze i gra w squasha. Nie wyobraża sobie życia bez muzyki.

Krystyna Marczak

Krystyna Marczak

Krystyna Marczak pomaga mamom odzyskiwać cierpliwość do swoich dzieci i budować z nimi bliską relację. Jest certyfikowanym coachem kryzysowym, autorką serii bajek terapeutycznych pt. Mądre Bajki oraz wielką miłośniczą Porozumienia bez Przemocy (NVC). Prywatnie jest mamą 2 córek. W swojej praktyce łączy Racjonalna Terapię Zachowania, Bajkoterapię oraz Komunikację Empatyczną NVC. Zanim zaczęła pomagać rodzicom przeszła własną drogę terapeutyczną, pracując nad swoimi przekonaniami i wzmacniając poczucie własnej wartości. Teraz krok po kroku buduje bliską relację ze swoimi dziećmi, opartą na wzajemnym szacunku oraz empatii.